جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر  هماشهر با هدف ارائه گزارش عملکرد ،بیان برنامه ها و پاسخگوئی به سوالات مردمی در مسجد محله عباس آباد برگزار شد.

در این برنامه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید، حسین احمدی رئیس شورای اسلامی هماشهر ضمن تقدیر و تشکر از حضور شهروندان در این برنامه به صورت کلی به فعالیت شهرداری و شورای اسلامی هماشهر پرداخت.

در ادامه مهندس منصوری شهردار هماشهر ضمن تقدیر از مشارکت شهروندان در جلسه هم اندیشی، حضور و مشارکت مردم در فعالیت ها را موجب دلگرمی و پیشرفت در امور دانست. سپس شهردار هماشهر به تشریح برنامه ها و فعالیت های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی هماشهر در دو سال اخیر پرداخت. پس از آن مردم فهیم هماشهر به بیان مشکلات و درخواست های خود پرداختند و در این خصوص با شهردار و شورای اسلامی شهر بحث و تبادل نظر نمودند. 

گالری تصاویر

تاریخچه شهر

هماشهر یکی از شهرهای شهرستان سپیدان فارس (به مرکزیت اردکان) است. این شهر از محله های: دهپاگاه، دمقنات، دهبید، تیس خانی، عباس آباد تشکیل شده است. این شهر دارای آب و هوای منحصر به فرد است و اقتصاد این بخش عمدتا بر پایه کشاورزی استوار می باشد. در کنار کشاورزی، صنایع کوچک تبدیلی نیز به چشم می خورد

اطلاعات تماس

تلفن:36748240- 071

دورنگار: 36748314- 071

shahrdarihomashahr@chmail.ir:ایمیل