ملت بزرگ و بصیر و آگاه ایران اسلامی بار دیگر در سالگرد حماسه ماندگار، تاریخی و تاریخ ساز نهم دی ماه سال 1388 «روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت» ، با حضور پرشور، گسترده و آگاهانه خود در مراسم نهم دی در جای جای ایران اسلامی، در میعادگاه‌ها و مصلی‌های سراسر کشور ، میادین اصلی مراکز استان‌ها، شهرستان‌ها، شهرها و بخش‌ها، بار دیگر ضمن  به نمایش  گذاشتن وحدت و اقتدار و اتحاد ملی خود، حول محور ولایت و اسلام و عاشورا و دفاع از ارزش‌ها و مبانی انقلاب اسلامی، دیگر بار با بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» و مقام معظم رهبری امام المسلمین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی»  و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌کنند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی هماشهر در سالگرد این واقعه‌ی بزرگ، ضمن پاسداشت یوم الله ۹ دی، بار دیگر بر صیانت مستمر ملت انقلابی و عاشورایی میهن اسلامی، در راستای حراست از ارزش‌های دین مبین اسلام و این نظام الهی تأکید و از امت ولایت مدار و همیشه در صحنه‌ی هماشهر جهت حضور در مراسم بزرگداشت یوم الله نهم دی دعوت به عمل می‌آورد.
 این مراسم در هماشهر، یکشنبه نهم دی ساعت 10 صبح جلوی سالن ورزشی محله دهپاگاه برگزار می‌شود." 

گالری تصاویر

تاریخچه شهر

هماشهر یکی از شهرهای شهرستان سپیدان فارس (به مرکزیت اردکان) است. این شهر از محله های: دهپاگاه، دمقنات، دهبید، تیس خانی، عباس آباد تشکیل شده است. این شهر دارای آب و هوای منحصر به فرد است و اقتصاد این بخش عمدتا بر پایه کشاورزی استوار می باشد. در کنار کشاورزی، صنایع کوچک تبدیلی نیز به چشم می خورد

اطلاعات تماس

تلفن:36748240- 071

دورنگار: 36748314- 071

shahrdarihomashahr@chmail.ir:ایمیل